Who We Are & More About Us

Extensive Experience
Over 500,000 Web Sites Hosted
Welcome to our Unparalleled Services
eLATVIA.net bezmaksas hostings

Par Mums (eLATVIA.net - Bezmaksas web hostings Latvijā)

Bezmaksas hostings eLATVIA piedāvā kvalitatīvu web hostingu Latvijā par brīvu, turklāt ar visām maksas hostinga iespējām.

Nodrošinām domēnu, apakšdomēnu, e-pasta hostingu, MySQL un PostgreSQL datu bāzu hostingu, kā arī ļaujam individuālajiem klientiem izveidot un izvietot mājas lapa par brīvu. eLATVIA.net bezmaksas hostinga programma strādā no 2001.gada, kas apgāž visus neskaitāmo mazo Latvijas maksas hostinga provaideru apgalvojumus par to, ka uz bezmaksas hostinga ilgtspējību nevar paļauties. Pirms viņiem ticēt, pārbaudiet, kad šie uzņēmumi ir izveidoti, un kāda banka garantē, ka viņu SIA pēc gada vēl pastāvēs.

Ja reģistrējat domēnu pie mums, tad pieejama WHOIS informācijas aizsardzība jeb anonīmā klienta pakalpojums - personas datu aizsardzības programma, kas nodrošina ka WHOIS serveros nenonāk jūsu personas dati. Protams, mūsu serveri var tikt izmantoti kā failu hostings bezmaksas. Var pat teikt, ka mēs piedāvājam bezmaksas failu hostingu ar FTP. Brīvais hostings tiek ierobežots tikai tik daudz, lai nodrošinātu stabilu servera darbu visiem klientiem. Kaut arī jūs esat free web hosting klienti - servisa līmenis neatšķiras no maksas hostiem! Tik tiešām bezmaksas hostings var būt tik pat labs, un pat labāks par maksas hostingu. Un lai to izmēģinātu, jums nav jāiztērē ne santīma. Izmēģiniet savas mājas lapas hostingu par brīvu un redzēsiet, ka mēs esam labākais bezmaksas hostings Latvijā!

 


Pārbaudiet eLATVIA.net servera ātrumu,
un salīdziniet ar citiem maksas serveriem.lv
check web page

Līdzšinējie nepārtrauktas darbības rādītāji (Uptime)
server monitor

Bezmaksas hostings uz mūžu - bez reklāmām 【 Piesakies tūlīt » 】

 

 

Mūsu klienti ir ļoti apmierināti ar saņemtajiem pakalpojumiem. Mēs piedāvājam: labi pārbaudītu hostinga platformu, kas nodrošina mūsu sniegto pakalpojumu nepārtrauktu darbu. Stabila serveru darbība un nesalīdzināms klientu apkalpošanas serviss pamato eLATVIA.net ilggadējo vadošo pozīciju bezmaksas hostinga tirgū.

 

Bezmaksas web hostinga un domēnu uzturēšanas kontroles paneļa ekrānattēls:

bezmaksas hostings eLATVIA kontrolpanelis

Datu centra infrastruktūra

Bezmaksas Hostings eLATVIA darbina savu hostinga platformu divos datu centers Eiropā un ASV. Tas nodrošina serveru stabilitāti un ātru pieeju jūsu lapai no jebkuras vietas pasaulē.

Pašu būvēta uzticama platforma

Viss mūsu bezmaksas hostings un serveru sistēmas platforma ir pašu radīta in-house. Sākot no serveru darbību pārraugošās sistēmu uz lietotāju hostinga saskarnes / kontroles paneļa ir plānots, attīstīts un izprojektēts izmantojot mūsu pieredzējušā personāla spējas. Visu šo pasākumu kopums nodrošina neatkārtojumu servisa kvalitāti, ko var nodrošināt tikai kontrolējot pilnīgi visu hostinga servisa pakalpojumu kopumu.

Piereģsitrējies un izmēģini »

(Mājas lapas uzturēšanas cena: €0,00 /gadā + ikgadējā automātiskā pagarināšana arī par brīvu = €0,00 eiro)

 

 

Darbu sācis mūsu jaunais bezmaksas hostinga serveris. Izvietojiet savas web lapas pilnīgi par brīvu. Ja jums ir savs domēns - hostings pie mums tam būz bezmaksas. Iespējams pievienoties un ielādēt failus caur FTP vai izmantojot kontroles paneļa failu menedžeri. Visiem lietotājiem aktivizēts PHP, MySQL, CGi, Lapu statistika, e-pasta kastītes ar @tavs-domēns.lv un tas viss par brīvu un BEZ nekādām uzmācīgān reklāmām vai hostera baneriem. Izveidojiet savu mājas lapa par brīvu. Par Bezmaksas Hostingu.
All prices include VAT.
We use cookies to ensure you can get the best experience on our site. If you keep using this site we assume that you agree to our use of cookies. Privacy Policy OK